Казкова Каппадокія та Стамбул

Екскурсійний тур в Стамбул та Каппадокію. Авіаперельоти Львів – Стамбул Львів та Кейсері – Стамбул – Кейсері вже включені у вартість туру. Буде можливість політати на повітряній кулі (за бажанням). Багато захоплюючих екскурсій у програмі туру. Невелика комфортна група – до 20 чол.

Дати проведення туру: 5 – 11 жовтня 2021 р.
Маршрут: Львів - Стамбул - Каппадокія - Деврент - Пашаба - Аванос - Гереме - Юргюп - Учхісар - Іхларі - Каймакли - Львів
Вартість туру: 15 900 грн. (€480)


В програмі туру:

Стамбул 5

Три дні в Стамбулі

Hot Air Ballons of Cappadocia, Turkey

Три дні в Каппадокії

Hagia Sophia in summer Istanbul at sunny day, Turkey

Собору св. Софії

Стамбул Блакитна мечеть 2

Блакитна мечеть

Стамбул 7

Кораблик по Босфору

Каппадокія політ на кулі

Політ на повітряній кулі в Каппадокії


Увага! Для перетину кордону потрібно пред'явити документ про проходження ПЛР-тесту на Covid-19. Ми організовуємо проходження тесту у вашому місті перед виїздом. Якщо на момент виїзду, законодавством Туреччини будуть скасовані ці вимоги, ПЛР-тестування буде відмінене.


Забронювати тур:


Програма туру:

 1 день. Львів – Стамбул. Зустріч групи в аеропорту ім. Данила Галицьго у Львові. Переліт в Стамбул. Трансфер, поселення в готель, вільний час.

2 день. Екскурсія Стамбулом: Блакитна мечеть, Собор Святої Софії, палац Топкапі. Сніданок в ресторані готелю. Факультативна екскурсія по Стамбулу з дипломованим гідом (€25). Оглянемо історичну частину міста: Султанахмет. В цей день ми також побачимо Іподром, Базиліку Цистерна та Блакитну мечеть.

Ще одна зірка цього дня – Собор Святої Софії – одна з найвеличніших пам'яток візантійської архітектури, що збереглись донині; символ «золотої доби» Візантійської імперії та один із символів сучасного Стамбула.

У вільний час рекомендуємо оглянути палац Топкапі – головний палац Османської імперії до середини XIX століття. Назва Топкапі в перекладі з турецької означає дослівно "гарматні ворота".

Повернення в готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

Стамбул Блакитна мечеть 2

Блакитна мечеть

Стамбул Собор святої Софії 2

Собор святої Софії

Стамбул Палац Топкапи

Палац Топкапі

Стамбул Босфор

Босфор

 3 день. Палац Долмабахче, прогулянка Стамбулом, кораблик по Босфору. Сніданок в ресторані готелю.

У цей день пропонуємо відвідати палац Долмабахче – палац османських султанів на Європейській стороні Босфору. Вважають, що саме з цього місця Мехмед II Фатіх звелів витягнути на берег свої кораблі і переправити їх у бухту Золотий Ріг під час взяття Константинополя. Новий палац будувався в 1842–1853 для султана Абдул-Меджида I, який став перейматися середньовічним палацовим комплексом Топкапи та бажав мати палац в стилі бароко, здатний змагатися у вишуканості з європейськими резиденціями XVIII століття.

Продовжуємо пізнавати Стамбул! Починаємо із центральної площі – Таксім. Далі – прогулянка Стамбульським Хрещатиком вулецею Істікляль. В цей день ми також відвідаєм рибний ринок, Галатський міст, ринок спецій та зможемо прогулятись човником по Босфору (€15). 

Повернення у готель. Вільний час на приватну вечерю. Нічліг.

4 день. Переліт Стамбул – Кейсері Долини Деврент та Пашаба, Аванос, Юргюп. Ранній переліт. Сьогодні розпочинаємо наше знайомство із Каппадокією. І найкращий початок – екскурсії у знаменитій долині Деврент та долині Пашаба.

Далі місто Аванос. Місто знамените своїми гончарними і килимоткацькими майстернями. Гончарним промислом тут займаються давно - ще з часів хеттів. Мистецтву більше 4 тис. років. Пов'язано це з тим, що червона глина відмінної якості в Аваносі завжди під рукою: її видобувають на берегах Червоної річки (Кизилирмак).

Завершимо цей день споглядаючи на три величні скелі при вході у Юргюп.

Поселення у готель. Вільний час для вечері. Нічліг.

Каппадокія Долина Пашаба

В долині Пашаба

Каппадокія місто Аванос

Аванос

Каппадокія Долина голубів

Долина голубів

Каппадокія замок-фортеця Учхісар

Замок-фортеця в скелях Учхісар

 5 день. Учхісар, Гереме, Каймакли, долина голубів. Сніданок. Саме цього дня може здійснитися ваша мрія – політ на повітряній кулі. Для цього потрібно о 5:00 вже бути на місці посадки, адже найбільша насолода - зустріти світанок на кулі разом з сотнями інших куль у небі. Неймовірно красиве видовище! Політ факультативний. Ви також можете насолоджуватися цим видовищем із землі.

Поїздка в Учхісар – замок-фортеця в скелях. Учхісар – невеличке мальовниче селище в Каппадокії, що знаходиться на висоті близько 1400 метрів над рівнем моря, недалеко від Гереме. У перекладі з турецької мови, означає «три фортеці». У центрі селища височіє 60-метрова скеля, яку стали використовувати як фортеця можливо ще в період хетського царства (1800-1180 до н. е.).

Далі – Гереме. Музей під відкритим небом,який став об'єктом Всесвітньої спадщини "ЮНЕСКО". На теренах парку розташовані 6 церков і багато монастирських споруд. У церквах – розписи картинами із Нового Завіту і вражаюча іконографія у фресках.
Факультативно можна відвідати Темну церкву.

Далі у планах – екскурсія в Каймакли – підземне місто. Каймакли (Kaymaklı) – одне з найбільш великих підземних міст Каппадокії. Місто має унікальну історію: Каймакли розташоване на перетині торгових шляхів і місцевим жителям доводилося десь ховати своє майно, та й самим ховатися за потреби. Так і з'явилось восьмирівневе підземне місто. Перший рівень був побудований стародавніми хетами ще у бронзовому столітті.

Хоч місто і підземне, тут є все, що є у звичайному місті: системи водопостачання, вентиляція, кухні, стайні, льохи, майстерні і навіть каплиця. Для туристів сьогодні відкриті тільки перші чотири рівні.

Долина голубів. Оглядовий майданчик замка Ортаісар з надзвичайним видом.

Повернення в готель. Вільний час для вечері. Нічліг.

Каппадокія 2
Processed with VSCO with c6 preset
Каппадокія 4
Каппадокія 5

Казкові краєвиди Каппадокії

6 день. Соганлі, Долина Іхлара – найбільший каньйон Туреччини. Сніданок. У цей день ми відвідаємо ще одну візитну картку Каппадокії - долину Соганлі. Тут збереглися церкви раннього християнства. Завдяки ізольованості долини Соганлі в багатьох її церквах фрески збереглися досить непогано. Типове "лице", за яким можна впізнати долину Соганлі - велика кількість білих входів в голуб'ятники. Долина Соганлі стала останнім місцем в Каппадокії, яке захопили араби. Колись тут було більше 50 церков. Сьогодні можна оглянути лише близько десятка.

Долина Іхлара – каньйон вулканічного походження довжиною 15 кілометрів і висотою близько 150 метрів.

7 день. Сніданок. Виселення з готелю. Трансфер у аеропорт. Переліт Кейсері – Стамбул – Львів.


Вартість туру: 15 900 грн. (€480)


 

У вартість включено:

  • авіаперельоти: Львів – Стамбул, Стамбул – Кейсері – Стамбул, Стамбул – Львів;
  • 3 ночі в готелі у Стамбулі зі сніданками;
  • 3 ночі у готелі в Каппадокії зі сніданками та вечерями;
  • медичне страхування.

Додатково оплачується:

  • ПЛР-тест на Covid 19 (орієнтовна вартість 780 грн.);
  • політ на повітряній кулі – орієнтовна вартість €70–140 (за бажанням);
  • Транспорт та екскурсії у Каппадокії (обов'язкова оплата) – €45;
  • факультативні екскурсії, та вхідні квитки в екскурсійні об'єкти.

Забронювати тур:


Інші подорожі, які вам можуть сподобатись:

Греція

Відпочинок на морі, паломництво, екскурсії. Вартість від €285

Хорватія

7 ночей, готель 3* та 4*, перша лінія, дворазове харчування, від €255

Термали

Термальні курорти Закарпаття та Угорщини. Вртість від 1695 грн.

Меджугор'є

Паломництво до місця об'явлень Богородиці в Боснії та Герцеговині