Як святкують Пальмову неділю у Ватикані

Страсний тиждень розпочинається Вербною неділею, котру у багатьох країнах називають Пальмовою. У Ватикані в цей день відбувається святочна літургія з Папою Римським.

Сотні тисяч вірян збираються на площі Святого Петра у Ватикані із галузками зеленого оливного дерева та пальмовими гілками. Domenica delle palme, пальмова неділю, нагадує про радісний вхід Ісуса в Єрусалим. Ось Він - людина, здатна зцілювати хворих, воскрешати померлих! Ось Він - Цар, що врятує народ від ярма!: "Осанна! Благословен, Хто йде в ім'я Господнє!" Водночас змушує задуматись про зраду веселого натовпу і страждання Ісуса Христа. Сьогодні ніхто не увійде до цього міста як Ісус. Золоті ворота, якими Він в'їхав до Єрусалима, замуровані.

Розпочинається процесія у Ватикані урочистою ходою Папи та кардиналів поміж присутніх на площі Святого Петра людей. Веселі вітання, потиск руки Папі Франциску і навіть «селфі» з Понтифіком викликають неприховані щирі посмішки та емоції. У ці величні моменти багатьом, перебуваючи на площі, щастить отримати особисте благословення від Папи Франциска.

Далі відбувається Свята Меса Страстей Господніх у Вербну неділю. Папа виголошує проповідь сповнену роздумів про Христові страсті, історію життя Ісуса та його смиренний дар свого життя задля спасіння людства, що закінчується Христовим воскресінням. Після проповіді усі моляться разом зі Святішим Франциском молитву «Ангел Господній» і відбувається процесія з участю молоді. Папа об’їжджає площу на папамобілі. У цей час лунають радісні вигуки з побажанням здоров’я та сповнення цілющою силою. Усі присутні отримують благословення з побажанням гідно провести Страсний тиждень аби весело зустріти Великдень, що возвеличує Христове воскресіння.

Наш Паломницький центр організовує тур в Рим та Ватикан на святкування Пальмової неділі разом з Папою Франциском та усім Католицьким світом. Виїзд зі Львова 11 квітня 2019 р. Вартість подорожі €199 + 200 грн. Детальна програма туру та умови за цим посиланням >>>>>

Станьте справжнім паломником разом з Паломницьким центром Матері Божої Неустанної Помочі!