Хто така Бернадетта Субіру

Звичайна сільська побожна дівчина. Донька мірошника народилася 7 січня 1844 року  Люрді. Дівчина хворіла астмою і туберкульозом кісток. Через це вона не росла. Родина з чотирма дітьми не була заможною. Їм часто бракувало їжі та грошей. Батько Франсуа настільки шкодував бідних, що пригощав їх у своїй хаті й роздавав борошно з млина. Невдовзі сім’я теж збідніла.

У 14 років Бернадетті вперше об’явилася Пресвята Богородиця у гроті, печері Масабель. З того часу французькій праведниці «красива благородна Пані» являлася ще 18 разів. Дівчина була щаслива від спілкування з Пречистою та щирих молитов  і водночас пригнічена недовірою місцевої поліції. Бернадетту вважали фантазеркою і допитували, намагаючись відмовити ходити до печери Масабель. Щоразу поява Богородиці супроводжувалась розмовою, молитвою, сумними чи радісними вістями і проханнями молитись. Під час дев’ятої з’яви Діва Марія залишила людям чудесне, сповнене цілющої води джерело. І сьогодні паломники з усього світу цілують землю, скелю, де з’являлась Марія і п’ють та вмиваються водою з джерела.

Бернадетта стала монахинею. А маленький Люрд зазнав слави як один із найбільших католицьких центрів паломництва віруючих з Франції, Європи, а згодом і світу. У 1862 році місцевий єпископ написав пастирського листа про події в Люрді: “Ми заявляємо, що Непорочна Марія, Божа Мати, справді з’явилася Бернадетті Субіру дня 11 лютого 1858 року і в наступні дні (вісімнадцять разів) у ґроті Масабель поблизу міста Люрд. Ця з’ява має всі ознаки правдивості, і вірні мають слушність вірити в неї як у правдиву подію”. Одночасно єпископ звернувся до Апостольського Престолу в Римі з проханням сказати в цій важливій справі останнє слово. А вірних заохочував давати пожертвування на будову церкви біля печери…

Тут творяться численні чуда зцілення хворих до сьогоднішнього дня. Чудесні оздоровлення в Люрді були для інших, а Бернадетту вело до святості терпіння, її покликанням було терпіти за свої й людські гріхи.

Померла Бернадетта у 35 років. Після смерті її тіло виявилось нетлінним і зберігається у храмі Невері, Франція. Коли Апостольський Престол вивчив святе життя Бернадетти, а також різні чуда, що сталися завдяки її посередництву, Папа Пій XII вписав її ім’я 1933 року до лику Святих.

Наповніть своє серце молитвою та вірою в одному із найбільших паломницьких центрів Європи і ви. Їдьмо молитись Богородиці у Люрді разом з нами. Програма «Париж та Люрд – подорож святинями Франції» за цим посиланням >>>>>

Станьте справжнім паломником разом з Паломницьким центром Матері Божої Неустанної Помочі!