Що відбулось в Люрді і чому туди їдуть паломники

Люрд

1858 року, 11 лютого чотирнадцятилітній сільській дівчині Бернадеті Сурібу у печері з’явилася Матір Божа. Богородиця промовила: "Іди до священників і скажи їм, щоб на цьому місці збудували каплицю, бо хочу, щоб воно стало місцем ласки для людей. Молися й скажи іншим щоб молилися. Напийся води із джерела та окропи себе тією водою…"

Дівчина розгорнула землю і побачила як з-під землі б’є джерельна вода, створюючи новий потічок. Богородиця являлася на тій скелі ще 18 разів. З тих часів маленький Люрд в передгір’ї Високих Піренеїв став відомим на весь світ. Місце зцілення духовного та фізичного. Місце щирої молитви і прощення. Місце святості і милосердя Богородиці. Місце паломництва віруючих з усього світу.

Цього року маємо унікальну нагоду молитися і побувати у Люрді на честь 160-ліття об’явлення Богородиці. Впродовж усього 2018 року у Люрді заплановано низку заходів, що славитимуть й величатимуть у молитвах Богородицю та Святу Бернадету. Особлива атмосфера намоленого святого місця дихає Божою благодаттю. Тут люди отримують незрозуміле для науки зцілення від недуг. Вода із джерела має цілющі властивості.

Для українців місце об’явлення Богородиці у Люрді особливе й тому, що тут при благословенні Кардинала Йосифа Сліпого та Папи Римського Івана Павла ІІ збудовано Церкву Успіня Пресвятої Богородиці. Тут українські паломники мають прихисток на щиру молитву. Цікаво, що перша група прочан із України молилась у храмі Успіня Пресвятої Богородиці в Люрді у вересні 1991 року.

Наповніть своє серце молитвою та вірою в одному із найбільших паломницьких центрів Європи і ви. Їдьмо молитись Богородиці у Люрді разом з нами. Програма «Париж та Люрд – подорож святинями Франції» за цим посиланням >>>>>

Станьте справжнім паломником разом з Паломницьким центром Матері Божої Неустанної Помочі!